Penthouse w Marina Cape

Oferujemy na wynajem apartament o całkowitej powierzchni 42m2, znajdujący się w 4-gwiazdkowym kompleksie wakacyjnym-SPA Marina Cape. Jest on malowniczo położony na cyplu bezpośrednio nad Morzem Czarnym w spokojnej miejscowości Aheloy. Kompleks Marina Cape usytuowany jest 5 km od Słonecznego Brzegu, 0,5 km od Rawdy, 19 km od lotniska w Burgas.

Nasze studio jest klimatyzowane, znajduje się na ostatnim piątym piętrze (dostęp windą) z przepięknym widokiem na basen, góry, morze oraz wieżę zegarową. Apartament stanowi idealne zakwaterowanie dla pary z max. 3 dzieci.
Apartament jest w pełni umeblowany i składa się z:
– części sypialnej (łóżko małżeńskie, kanapa rozkładana, fotel rozkładany, szafka i TV z polskimi/zagranicznymi programami)
– części kuchenno- jadalnej (lodówka, płyta ceramiczna, okap, stół i 4 krzesła – kompletne wyposażenie)
– holu (szafa wnękowa) oraz łazienki (wc, szafka umywalkowa, prysznic)
– balkonu (meble ogrodowe).
Jest klimatyzowany, posiada telewizję satelitarną, dostęp do Wi-Fi. Zapewniamy pościel i ręczniki.

Obiekt jest ogrodzony i dozorowany, posiada 2 duże baseny, miejsca parkingowe, 3 restauracje, pool bar i kawiarnie, liczne sklepy i usługi, profesjonalne centrum SPA, Fitness, klub dla dzieci, basen dla dzieci, huśtawki, plac zabaw, tory do kręgli, 2 sale do squasha, centrum konferencyjne, wieżę zegarową i latarnię morską, marinę jachtową i wiele innych atrakcji. W sezonie letnim organizowane są atrakcje wieczorne jak występy artystów, piano bar etc. Zaraz przy kompleksie piaszczysta plaża.

CENA
Koszt wynajmu apartamentu na tydzień kształtuje się w granicach od 790zł (od 6 października do 26 maja) do 1190zł (od 26 maja do 29 września). Minimalny wynajem 1 tydzień.

KONTAKT
TUTAJ uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat samego kompleksu i apartamentów.