Park wodny Aqua Paradise w Nesebyrze

W pobliskim Nesebyrze znajduje się Aqua Park Paradise – największy i najbardziej atrakcyjny park wodny w Bułgarii. Po modernizacji wykonanej w sezonie w 2009 roku, park posiada najnowocześniejszą infrastrukturę, zapewniającą bezpieczeństwo i niezawodność. Zachwyca swoją wielkością i licznymi nowymi, unikalnymi atrakcjami.

Tylko tutaj można skorzystać z najbardziej ekstremalnych urządzeń wodnych w Bułgarii:
– zjeżdżali Kamikaze and Space Jam, każda o wysokości 22 metrów i zapewniająca niesamowitą szybkość zjazdu;
– prawdziwa fala Tsunami o długości 13m;
– „River Rafting”, która gwarantuje niesamowite emocje i skok adrenaliny – po tym spływie każda wyprawa łodzią na prawdziwej rzece będzie wyglądać jak plac zabaw dla dziecka;
– „Rafting Slide” – najdłuższa zjeżdżalnia w Bułgarii (146m).

Do tego do chodzi Crazy Race- cztery zjeżdżalnie obok siebie, na których można zorganizować wyścigi rodzinne, tunele powietrzne, liczne baseny- wszystko zaprojektowane w taki sposób, by uczestniczy zabawy mieli jak największą frajdę. Oprócz tego są tu miejsca i urządzenia, które pozwalają na spokojny relaks i wypoczynek – są to baseny z wodnymi masażami i jacuzzi. Dla najmłodszych gości stworzono prawdziwy raj wodny dla dzieci: zamek wodny i basen dla dzieci z 6 zjeżdżalniami, które zapewnią dzieciom mnóstwo zabawy. Znajdujące się na terenie parku bary i kawiarnie dają możliwość posilenia się, czy też zaspokojenia pragnienia.

Codziennie, między 12:00 a 17:00 odbywają się różne występy: pokazy szkoły tańca „Evolution of Dance”, westernowe show, pirackie występy, gry z udziałem publiczności i wiele więcej. Świetną zabawę zapewnia także ścianka wspinaczkowa i basen z trampoliną.

Za bezpieczeństwo gości odpowiada zespół ratowników i instruktorów. Park posiada także własne centrum medyczne. Dla gości przygotowano także parking posiadający 320 miejsc parkingowych
Dodatkowo park wodny ma rewelacyjne połączenie autobusowe z okolicznymi czarnomorskimi kurortami, które podobnie jak hiszpańskie ośrodki (warto kliknąć na ten link, żeby zapoznać się z ofertą noclegową resortów położonych w Hiszpanii), oferują komfortowe zakwaterowanie w atrakcyjnych cenach.

W „Aqua Paradise” raczej trudno o nudę, a ilość atrakcji i ich zróżnicowany poziom trudności sprawia, że pobyt w nim jest idealnym miejscem na zabawę dla całych rodzin. Bujna zieleń, kolorowe kwiaty, krzewy sprawiają, że „Aqua Paradise” to kolorowe wodne miasto pełne zabaw, gdzie przygoda nigdy się nie kończy!